Logisztikai gyakornok

  • Pozíciók:
  • Logisztikai gyakornok
  • Helyszín
  • Budapest

Szeretnéd karriered építését elkezdeni? Kihívásokra, és lehetőségekre vágysz? Ha lelkes pályakezdőnek érzed magad, várjuk jelentkezésed gyakornoki pozíció betöltésére, hiszen a jövőd nálunk kezdődik!

Cégünknél a gyakornoki pozícióra jelentkezőkre is úgy számítunk, mint leendő munkatársainkra, ezért csapattagként számotokra is felelősségteljes szakmai munkát biztosítunk.

Feladatok:

  • kollégáink munkájának támogatása cégünk munkafolyamatainak megismerése közben
  • megbízói rendelések fogadása, rögzítése
  • aktív részvétel a napi operatív fuvarszervezési munkában
  • logisztikai csapat támogatása

Mit kínálunk?

  • a kimagasló teljesítmények elismerését
  • folyamatos fejlődési lehetőséget
  • dinamikus és inspiráló vállalati környezetet
  • céges rendezvényeken való részvételi lehetőséget
  • jó hangulatú munkahelyet, fiatalos csapatot
  • betekintést nyerhetsz a komplex logisztikai folyamatok működésébe, megtapasztalhatod, hogy miképpen tudjuk megbízóinkat teljes körűen kiszolgálni
  • tanulhatsz a legtapasztaltabb szakemberektől
  • teljesítményedről rendszeres visszajelzést adunk
  • a kezdeti időszakban mentori támogatást nyújtunk
  • versenyképes gyakornoki juttatást kapsz
  • gyakorlati idő lejárta, és annak pozitív értékelése után lehetőséget ajánlunk munkaviszony létesítésére

Elvárások:

  • folyamatban lévő felsőfokú, szakirányú tanulmányok
  • legalább egy idegen nyelv társalgási szintű ismerete
  • számítógépes rendszerek felhasználó szintű ismerete (MS Word, Excel, levelező rendszerek, internet)
  • felelősségteljes munkavégzés
  • határozottság
  • elkötelezettség a folyamatos önfejlesztés tekintetében

Munkavégzés: heti 20-25 óra

Munkavégzés helye: Budapest

Légy Te is sikereink részese, és kezdd karriered vállalatunknál! Jelentkezz most!