Szállítmányozó

  • Pozíciók:
  • Szállítmányozó
  • Helyszín
  • Budapest

Feladatok:

  • ügyfeleink optimális kiszolgálása
  • bonyolított szállítmányok folyamatos nyomon követése
  • kapcsolódó adminisztrációs tevékenység elvégzése
  • ajánlatadás támogatása

Mit kínálunk?

  • versenyképes juttatási csomagot
  • a kimagasló teljesítmények elismerését
  • folyamatos fejlődési lehetőséget (tréningek, szakmai továbbképzések keretében)
  • dinamikus és inspiráló vállalati kultúrát
  • céges rendezvényeket

Elvárások:

  • szakirányú közép, vagy felsőfokú végzettség
  • legalább egy idegen nyelv társalgási szintű ismerete (angol, német, orosz nyelvtudás előny)
  • fuvarozási, szállítmányozási területen legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • számítógépes rendszerek felhasználó szintű ismerete (MS Word, Excel, levelező rendszerek, internet)
  • kiváló kommunikációs készség
  • pontosság, precizitás
  • határozottság, lojalitás

Munkavégzés: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz még ma csapatunkhoz, a jelentkezési űrlap kitöltésével!