Ügyfélmenedzser

  • Pozíciók:
  • Ügyfélmenedzser
  • Helyszín
  • Budapest

Feladatok:

  • ügyfélkör bővítése, új megbízások kötése
  • kapcsolatok ápolása meglévő ügyfeleinkkel
  • árajánlatok készítése
  • partnereink rendszeres látogatása
  • partnerigények felmérése, feltérképezése
  • javaslattétel problémák megoldására, felmerülő igények kielégítésére

Mit kínálunk?

  • versenyképes juttatási csomagot
  • a kimagasló teljesítmények elismerését
  • folyamatos fejlődési lehetőséget (tréningek, szakmai továbbképzések keretében)
  • dinamikus és inspiráló vállalati kultúrát
  • céges rendezvényeket

Elvárások:

  • szakirányú közép- vagy felsőfokú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás (német, orosz nyelvtudás előny)
  • releváns területen legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • számítógépes rendszerek felhasználó szintű ismerete (MS Word, Excel, levelező rendszerek, internet)
  • kommunikációs készség, meggyőzőerő
  • aktivitás, gyors reagálás
  • kiváló kapcsolatteremtő készség
  • komplex megoldások megtalálásának képessége

Munkavégzés: heti 40 óra

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezz még ma csapatunkhoz, a jelentkezési űrlap kitöltésével!